PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630}
6,3 118 298
ocen
6,3 10 1 118298
6,1 29
ocen krytyków
Pan Tadeusz
powrót do forum filmu Pan Tadeusz

Nie rozumiem?

ocenił(a) film na 10

Skąd tak niska ocena 6,2 tak wspaniałego Polskiego filmu?

ocenił(a) film na 9
2008einstein2009

A co się dziwisz, miejsce Polaków zajmują Europejczycy. Gusta są kształtowane przez stacje, które na pierwszym miejscu stawiają "łoglądalność". Telewizja co ma być państwowa i publiczna, wartościowe pozycje pokazuje o 23:55 albo o 1:00 w nocy.

ocenił(a) film na 9
2008einstein2009

Dodatkowo pani Ewa D... prezentuje w programie w dużej części osoby, które bez żadnej żenady i wstydu mówią o swoich problemach rodzinnych, osobistych i różnorodnych dewiacjach. Jaki zatem wstyd oznajmić całemu światu jakim się jest dyletantem i abnegatem i "ocenić" utwory klasyków na 1, 2, czy 3. Kiedyś pospólstwo równało do elit (chcąc np. aby dzieci uzyskały odpowiednie wykształcenie), obecnie elity chcą sie przypodobać pospólstwu.

użytkownik usunięty
2008einstein2009

tuskomatoły go nie zrozumiały zaniżają, dla nich 10/10 to tańce w kisielu...

ocenił(a) film na 10

hehe chciałeś powiedzieć PO'wcy ;)

ocenił(a) film na 8

Zgadza się, platfusy nie chcą zrozumieć tego filmu.

ocenił(a) film na 10
2008einstein2009

ja też nie ogarnąłem jak to zobaczyłem... Jedna z najlepszych polskich produkcji (stawiałbym to na równi z Potopem) a tu taka nota... widać, że głosowali ci, którzy są za głupi na ogladanie takich filmów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones